Презентація блокчейн-смартфону

 

Finney

  

 

Пропозиція на українському ринку

 

 

Пропонуємо Вам ознайомитись більш детально на нашому сайті:

 

https://sirinlabs.com/

https://demore.eu.com/

 

Аналізуючи український ринок мобільної техніки, ми констатуємо пропозицію блокчейн-смартфону Finney за ціною 31 500грн, але виключно під замовлення (фото додаємо нижче), ми ж пропонуємо за унікальною ціною

 

24 999 грн

У НАЯВНОСТІ

 

 

Опис функцій та безпрецедентних можливостей Finney

 

SIRIN LABS
управляється за допомогою
SIRIN OS ™ SIRIN OS ™ , яка
включає в себе видатний
рівень безпеки Security Suite,
вбудований “холодний “гаманець,
центр конвертації токені, а так само
краще в своєму роді DApp ПО
в екосистемі Sirin’s dCENTER.

 

ДІСПЛЕЙ
 • 6” 18:9 notch design
 • 1080(H) x RGB x 2160 (V) pixel-resolution
 • 95% NTSC
 • 1500:1 contrast ratio
 • Ultra-low reflection
 • Fingerprint Sensor
ПРОЦЕССОР
 • Qualcomm® Snapdragon™ 845
 • Adreno™ 630 GPU
 • Hexagon™ 685 DSP
ПАМ’ЯТЬ
 • 128 GB eMMC вбудованої пам’яті/li>
 • Слот для SD карти пам’яті з розширенням до 2TB
 • 6GB RAM LPDDR4
КАМЕРА
 • 12-megapixel main camera
 • Aperture ƒ/1.8
 • 1.4um pixel size for low light imaging
 • 75 degrees diagonal viewing-angle
 • Phase-detection Auto Focus
 • True-tone flash
 • Wide-viewing angle 8 megapixel selfie camera
 • ƒ/2.0 aperture
 • 74 degrees diagonal viewing angle
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
 • Android 8.1.x
 • SIRIN OS™ 3.01
ДОДАТКОВО
 • Вбудована батарея – 3260mAh Li-ion
 • Частоти WiFi приймача – 2.4GHz, 5GHz
 • 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi with 2x2MIMO up to 866Mb/sec
 • Wi-Fi точка доступу (модем та точка доступу)
 • GPS, Simultaneous GPS, Geotagging, A-GPS, QuickGPS, GLONASS, GPS gen 9
 • NFC

 

Блокчейн-смартфон від SirinLabs здатний змінити наші методи оплати

 

Півтора роки тому у Ciрiн Лабс було те, що її головний маркетинговий фахівець порівнює з переломним релігійною подією, яке в кінцевому підсумку призвело до створення феноменального смартфона. Прилад називається телефоном Фінні, і ймовірно, він з’явився саме вчасно, щоб прискорити значні досягнення в нашому повсякденному житті.

 

Заінтриговані? Фінні – це смартфон, який з’єднує вас зi свiтом криптовалюти, інтегруючи технологію блокчейн і ключові інструменти криптовалюти з однією з найбезпечніших мобільних операційних систем в світі, створюючи безпеку по всіх параметрах. Ви занадто довго чекали цю технологію і, як наслідок, зараз ви або відчайдушно продовжуєте читати, або ось-ось закриєте статтю. Якщо Ви схиляєтеся до останнього, почекайте секунду.

 

Ciрiн Лабс знає, що має справу з індустрією, яка заплутана, насичена і, здавалося б, складена з розумних слів. Компанія розуміє цю проблему і тому розробила телефон Фінні по-справжньому простим у використанні. Розробники надали нову захоплюючу технологію таким чином, щоб вона була зрозумілою і цікавою для звичайної людини.

 

Побачивши прототип телефону, ми вирішили працювати з людьми, які змогли б оживити його. Наша спільна робота дозволила змінити наше розуміння природи нішевого пристрою, корисного лише для кількох мільярдерів по всьому світу.

 

Простота використання

 

Ciрiн Лабс виявила, що тільки в США 25 мільйонів чоловік мають маркери з криптовалюти і тому, ймовірно, зацікавлені в активній спекуляції. Це важко назвати нішею, і, беручи до уваги діяльність преси, нескінченні семінари, конвенції, супутні фінанси, технології блокування, що мають відношення до криптовалюти, можна абсолютно впевнено сказати, що за цим всім стоїть високо мотивоване суспільство. Його представники будуть першими, хто зацікавляться телефоном Фінні. Однак, як тільки до роботи підключаться комп’ютерні фахівці, Ciрiн Лабс прийде до Вас.

 

Як тільки до роботи підключаться комп’ютерні фахівці, Ciрiн Лабс йде до Вас

 

«Більшість людей бояться криптовалюти і не знають з чого почати», – сказав Ландау. «Ми прагнемо до створення такого призначеного для користувача інтерфейсу, який би не вимагав знання технології блокчейн. Нашим користувачам зовсім не обов’язково знати, як підписувати транзакцію або що відбувається у фоновому режимі під час цього процесу ».

 

Подумайте про телефон Фінні з інтегрованою підтримкою криптовалюти в якості альтернативи iPhone з ApplePay або Android-телефону з GooglePay. Саме так Ciрiн Лабс бачить свій потенційний внесок. Компанія розуміє, яка робота має бути в майбутньому. Керівництво планує не тільки трансформувати лондонський магазин в демонстраційний зал в стилі освітнього центру, але також провести заходи і зустрічі по всьому світу з метою просування технології.

 

Ми запитали Нимрода Май, генерального маркетинг-директора Ciрiн Лабс, чи стане телефон Фінні відповідним пристроєм для людей, які тільки почали використовувати криптовалюти. Він рішуче відповів: «Абсолютно, 100 відсотків, так». Технологія створювалася командою Ciрiн Лабс. Сімдесят людей, багато з яких вже були фанатами блокаторів і криптовалюти до початку проекту, працювали більше 18 місяців над її удосконаленням. Робота фахівців дозволила Фінні подолати розрив між блокчейн і масовим ринком. Далі Звіков Ландау, генеральний директор Ciрiн Лабс, розповів, як компанія бачить подальшу розробку телефону.

 

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА

 

На даний момент кріптові транзакції складні; вони проводяться з декількома токенами, постійними загрозами безпеці, при цьому відсутня будь-яка центральна організація захисних процесів. Більш того, складні гаманці для зберігання кріпторесурсов доступні або в режимі онлайн, або в автономному режимі за допомогою апаратного забезпечення, такого як USB-накопичувач. Таку систему складно назвати зручною для користувача. В добавок вона навряд чи сприяє проведенню швидких платежів в реальному часі.

 

Телефон Фінні спрощує всі перераховані вище процеси; його мета – позбавити Вас від неприємностей. Можливо, Ви пам’ятаєте перший телефон Ciрiн Лабс – жахливо дорогий ручний телефон Solarin з програмним забезпеченням Sirin OS на базі Android, який був створений для забезпечення високого рівня безпеки. Версія телефону Sirin OS від Фінні використовує 80 відсотків програмного забезпечення Solarin. Однак, вона має додаткові параметри, пов’язані безпосередньо з використанням криптовалюти. Зокрема, прилад включає в себе багаторівневий пакет кібербезпеки, децентралізований магазин додатків DApp, систему перетворення токенов і вбудований гаманець для зберігання.

 

 

Холодний ГАМАНЕЦЬ – козир Фінні

 

Холодний гаманець дає Фінні суттєву перевагу. У той час як телефони з спливаючими камерами стали трендом поточного року, верхня частина телефону Фінні розширюється. Це дозволяє відкрити холодний гаманець і дводюймовий другий екран для ключа аутентифікації. Коли екран закритий, холодний гаманець, який використовує свій окремий блок мікроконтролера (MCU), повністю відключається. Ваш гаманець знаходиться в безпеці, і він відключений від Інтернету. Особистий ключ зберігається в окремій захищеній зоні, аналогічної використовуваної на телефоні Solarin.

Ви висуваєте екран вручну, він не моторизований, а у версії, яку ми відчували, дія була гладкою та плавною. Насправді все виглядає настільки добре, що хочеться постійно висувати і засувати екран. Однак, нескінченна активація гаманця – не найкраща ідея, тому Сірін Лабс працює над тим, щоб зупинити цю спокусу.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Ми відчували телефон тільки в межах ковзання для відкриття холодного гаманця. Так як він є неробочим прототипом, призначеним для демонстрації дизайну, ми не можемо описати його програмне забезпечення, роботу або процес виконання транзакцій.

Основні характеристики, в яких ми впевнені напевно, включають роботу на базі процесора Snapdragon 845 з 6 ГБ оперативної пам’яті; телефон має 6-дюймовий екран із співвідношенням сторін 18: 9 – так, він має надріз і 12-мегапіксельну одиноб’єктивними камеру на задній панелі. Камера Selfie має 8 мегапікселів; є вбудована батарея 3,280 мАг і 128 ГБ вбудованої пам’яті. Стиль корпусу нагадує Solarin з плавними вигинами на кутах і сторонах. Відмінною рисою Фінні є відсутність дорогих матеріалів, які підвищили ціну першого телефону.

Телефон Фінні коштує 1000 доларів США і в даний час проводиться компанією Foxconn. Він буде випущений в листопаді і стане доступний для покупки практично миттєво, проте точні дати ще не визначено. Якщо Ви дійсно зацікавлені, телефон можна попередньо замовити через сайт Ciрiн Лабс. Вихід другого пристрою, яке обговорювалося на першій офіційній презентації Фінні, планується в 2019, на який Ciрiн Лабс має великі плани.

 

плани

 

Протягом наступного року Ciрiн Лабс підключить телефони Фінні до мережі, в якій будуть запущені служби, що використовують власний токен SRN від Ciрiн Лабс. Крім того, Sirin OS є відкритим вихідним джерелом, і інші виробники зможуть створювати свої власні понад безпечні блокчейн телефони. В добавок, Сирин випустить комплект для розробки програмного забезпечення, який допоможе інтегрувати програми і маркери. Ciрiн Лабс заявляє, що «шість або сім» виробників, імена яких не згадуються, звернулися в компанію з питанням виробництва. До нашої зустрічі пройшли чутки про те, що Huawei досліджує блокчейн телефон, хоча на той час він ще не був офіційно закріплений за Ciрiн Лабс. Компанія не буде розкривати деталі виробництва цих інших пристроїв. Вона також не наполягатиме на використанні другого екрану для холодного гаманця. У той же час Ciрiн Лабс планує захистити свій бренд, додавши до пристроїв ярлик стилю «Sirin OS Inside».

 

Синхронізація телефону Фінні цікава

 

Як щодо токена SRN? Це власна криптовалюта Ciрiн Лабс, і її первинну пропозицію монет (ICO) привернуло 157 мільйонів доларів. Коли Ви купуєте телефон Фінні, Ви зможете зробити це за допомогою кредитної картки; але Ciрiн Лабс конвертує цей платіж в токени SRN. Сувора реальність полягає в тому, що Ciрiн Лабс не є виробником обладнання, які планують заробляти на своїх пристроях. Ймовірно, компанія розраховує заробити гроші на обслуговуванні – в цьому випадку токені SRN і його блокчейн екосистеми. Це ті ж самі методи, якого дотримувалася компанія Apple з iPhone і AppStore.

У даній ситуації потенціал теж є і він обумовлений простотою, передбаченої командою. Телефон Фінні об’єднує систему перетворення токенов, холодний гаманець, безпеку і все інше, що необхідно для криптовалюта в одному, простому пристрої. Оплати телефоном Фінні будуть такими ж простими, як використання камери для сканування штрих-коду, а потім вбудованого холодного гаманця для забезпечення транзакції. От і все.

 

Ризик і потенціал

 

Крім того це не зовсім все. Звичайні люди обмежені в плані вибору, коли мова йде про щоденні операції, пов’язані з криптовалюти. В основному вони використовуються для спекуляції, збору коштів і для покупок сумнівну законність. Існують і інші децентралізовані додатки і послуги, такі як Bravebrowser, які будуть попередньо встановлені на телефоні Фінні, або такі ігри, як CryptoKitties, але вони поки не для Вашого щотижневого магазину. Він не може миттєво зменшити ризики світу криптовалюти.

Проте все міняється. Ризики, пов’язані з криптовалюти, в основному створені спекулянтами, не впливатимуть на телефон Фінні або Sirin OS.«Оскільки все більше людей використовують криптовалюта щодня, вона стане більш стабільною, що сприятиме залученню більшої кількості людей», – сказав Ландау в інтерв’ю «DigitalTrends».

Телефон Фінні може зробити операції з криптовалюти більш впорядкованими, прискоривши їх процес адаптації в усьому світі. Синхронізація цього телефону цікава, якщо звернути увагу на блокчейн і криптовалюти. Німрод травня знає, що тут криються великі можливості: «Якщо Ви прийдете з правильним продуктом і правильною технологією, у Вас буде шанс змінити світ».

 

Динаміка розвитку блокчейн-смартфону Finney у світі протягом 2019 року

 

 

Перший в світі смартфон з блокчейном стане доступний на новому ринку

Finney, перший в світі смартфон з підтримкою блокчейна, скоро буде доступний для покупки в Бангладеш.
Згідно з повідомленням місцевої газети TheDailyStar від 9 вересня, комісія з регулювання телекомунікацій Бангладеш затвердила телефон для імпорту в серпні, і він буде доступний на бангладешському ринку в жовтні.
Мобільні телефони в Бангладеш
Запуск Finney в Бангладеш відбувається на тлі тенденції зростання числа власників смартфонів в країні. Згідно зі звітом 2018 роки від глобальної дослідницької компанії GSMA Intelligence, до 2025 року 75% населення (138 мільйонів) будуть мати смартфони, а 41% (73 мільйони) будуть абонентами мобільного інтернету.Згідно GSMA, все більш урбанізоване населення купує все більше смартфонів, оскільки на ринку з’являються дешевші пристрої, і в цьому відношенні ціна Finney більш порівнянна з дорогими телефонами, доступними в Бангладеш. Фінні дебютував в минулому році з вартістю 999 доларів, в той час як SamsungGalaxy S10 доступний на місцевому ринку мобільних телефонів MobileDokan за 74,900 така (894 долара).
Вбудовані функції блокчейна і гаманця
Швейцарська компанія SirinLabs розробила телефон відповідно до одного з п’яти найбільших пропозицій монет в 2017 році (157,8 млн. Доларів). Телефон оснащений вбудованим гаманцем для зберігання в «холодильнику», захищеним зв’язком і децентралізованої екосистемою додатків.
Співзасновник і со-генеральний директор SirinLabs Моше Хогег сказав, що Finney, вироблений гігантом електроніки FoxconnTechnologyGroup, об’єднує в одному пристрої безліч аспектів блокчейна і криптографії:«До« Фінні »вам потрібна була бухгалтерська книга, вам був потрібен комп’ютер, вам потрібно програмне забезпечення для гаманців, а потім вам потрібно було піти на обмін, а потім ви могли б конвертувати. Фінні робить все це в одному телефоні ».
Блокчейн в Бангладеш
Минулого місяця уряд Бангладеш вирішило використовувати гроші зі свого фонду ІТ-проектів на суму 208 мільйонів доларів США, щоб відправити випускників для навчання блокчейн в Японії та Індії. Уряд планує відправити 100 нових випускників IT за кордон для підвищення кваліфікації в області технологій розподіленої бухгалтерської книги, штучного інтелекту, машинного навчання та кібербезпеки.

 

Стаття взята з джерел: https://cointelegraph.com/news/worlds-first-blockchain-smartphone-to-become-available-in-new-market

Перший в світі ультра-захищений криптосмартфон був представлений в Сінгапурі
SirinLabs, криптографічний фірма, заснована в Ізраїлі, оголосила про випуск свого ультра-захищеного криптосмартфон. Компанія з цією розробкою рекламується як виробник першого в світі кріптоцентріческого смартфона.
Ciрiн Лабс представляє Фінні
Криптосмартфон під назвою Finney був запущений в Сінгапурі через місцеві магазини роздрібної торгівлі електронікою. За допомогою Finney SirinLabs прагне вирішити дві основні больові точки, які стоять на шляху масового впровадження криптографії: взаємодія з користувачем і безпеку.
Фінні розроблений з системою безпеки військового рівня
Для підвищення безпеки Finney, який стоїть 1899 дол. США, був інтегрований криптовалюти «холодного зберігання», яка зберігає криптовалюти користувачів «фізично ізольованими» від центрального процесора і підключена до внутрішньої системи ланцюгів для електроживлення через електромеханічний пристрій. Перемикач, який повинен бути активований, коли користувачам необхідно використовувати свою криптографію. Компанія вважає, що рівень безпеки є військовим.

Інші спеціальні функції
Фізично активоване безпечний екран: SirinLabs також продемонструвала, що Finney був розроблений з безпечним екраном, який необхідно фізично активувати, перш ніж можна буде здійснювати транзакції.
Вбудований крипто-гаманець дозволяє здійснювати зручні транзакції, а також обмінний сервіс, який можна використовувати без необхідності в сторонньому обмінному пункті.
Призначена для користувача операційна система: SirinLabs має вбудовану призначену для користувача операційну систему Sirin OS для смартфона. Ця операційна система сертифікована Google і дозволяє SirinLabs впровадити криптографічний гаманець для холодного зберігання разом з включеннями кібербезпеки, службою перетворення токенов (TCS) і центральним магазином додатків.Зашифровані транзакційні дані. У Finney є комбінація апаратного і програмного забезпечення, які працюють разом з технологіями захисного екрану і крипто-гаманця, щоб ізолювати конфіденційні дані, забезпечуючи повний захист і безперешкодну обробку транзакційних даних. Крім того, безпечний екран і крипто-гаманець можуть бути підключені до системи харчування тільки після біометричної активації безпечного екрану.
Шифрування дзвінків і текстових повідомлень від Koolspan: Ще один неймовірне нововведення, що з’явилося з Finney, – це мобільний додаток TrustCall від koolspan, яке також можна встановити на пристрої Android і iOS. Хоча ця функція не обов’язково додає додаткову безпеку до крипто-гаманцю, вона гарантує, що телефонні дзвінки і текстові повідомлення, використовують перевірене наскрізне 256-бітове шифрування AES FIPS 140-2.
Трехфакторную аутентифікація 3-FA: Finney поставляється з трехфакторной аутентификацией для забезпечення безпеки гаманця і передачі криптовалюта. Він включає в себе комбінацію поведінкового, біометричного і блокувального малюнка.
З цим новим пропозицією SirinLabs стала лідером в області виробництва надзахищених смартфонів після випуску Solarin вартістю 16 000 долл. США, який дебютував ще в 2017 році.

 

Стаття взята з джерел: https://coingape.com/worlds-first-ultra-secure-crypto-smartphone-unveiled-singapore/

Телефон, який не допускає атак хакерів

 

Телефон Finney від швейцарської технологічної компанії SirinLabs може зупинити порушення конфіденційності до того, як вони відбудуться, при цьому не вимагаючи використання сторонніх додатків.
Харізі Бахарудін
Мобільний телефон, який Ви використовуєте для здійснення банківських транзакцій також може сприяти хакерам при підключенні до загального Wi-Fi-сигналу.

Побоювання з приводу кібер атак змушують технологічні компанії шукати рішення, починаючи від простих мобільних додатків і закінчуючи використанням VPN для шифрування даних. Але ці рішення вимагають завантаження певних додатків, що може уповільнювати роботу телефону.
Швейцарська технологічна компанія SirinLabs запропонувала нове рішення – мобільний телефон, який може запобігти зломи конфіденційності до того, як вони відбудуться. Технологія не вимагає використання сторонніх додатків.
Телефон Finney, який також націлений на те, щоб зробити використання криптовалюта більш безпечним, буде продаватися в магазині Courts в Фунань в найближчі місяці. Технологія оцінена в 1899 доларів. У процесі презентації для TheStraitsTimes, SirinLabs показали, як системи Finney можуть виявляти прихованих третіх осіб, які намагаються перехопити з’єднання телефону через мережу Wi-Fi.
Як тільки зв’язок встановлена, телефон автоматично перериває з’єднання з сигналом Wi-Fi, не даючи хакеру зламати телефон.
Порушники використовують форму атаки, відому в світі технологій як атака «людина посередині» (MITM), для крадіжки особистої інформації, облікових даних, даних облікового запису, номерів кредитних карт і інших видів даних.
Представник SirinLabs сказав: «Будь-який, хто налаштував свій пристрій на автоматичне підключення до відомої мережі Wi-Fi, як це роблять багато хто з нас, піддає пристрій ризику підключення до шкідливої ​​мережі в будь-який момент часу, зовсім не підозрюючи про загрозу.
При цьому суб’єкт, керуючий шкідливої ​​мережею, може збирати інформацію, введену на веб-сайтах, які людина відвідує через мережу ». Телефон використовує систему машинного навчання під назвою Система Запобігання Вторгнень (IPS), яку, за словами представника компанії, «побудували за роки збору даних про кібербезпеки, які допомагають швидко виявляти і ідентифікувати такі проблемні мережі».
Згідно з Глобальним опитуванням споживачів PwC за 2019 рік, в минулому році в Південно-Східній Азії відзначалися високі темпи зростання мобільних платежів, при цьому використання мобільних платежів в Сінгапурі виросло до 46 відсотків у порівнянні з 34 відсотками споживачів, опитаних роком раніше. Г-н К.К.Лім, глава відділу кібербезпеки, конфіденційності та захисту даних в юридичній фірмі EvershedsHarryElias, попередив, що мобільні телефони є основними цілями атак MITM, які хакери також можуть використовувати для стеження за користувачами і введення неправдивої інформації в свої телефони.
«Потреба в бездротовому доступі створює величезні можливості для перехоплення і / або крадіжки важливих даних, таких як паролі між двома точками. Ситуація також ускладнюється нашої функцією постійного пошуку бездротових мереж більшістю телефонів », – сказав пан Лім. Телефон Finney також може запобігати установку шкідливих додатків або програм.
Деякі з цих додатків, як вказав пан Лім, в основному призначені для крадіжки важливої ​​інформації, що належить користувачам. Вони також маскуються під законні додатки в GooglePlayStore, щоб обманним шляхом змусити користувачів завантажити їх.
SirinLabs повідомила, що за допомогою IPS її телефон проводить аналіз завантажених додатків для виявлення шкідливих програм перед установкою. Звіт російської компанії з кібербезпеки «Доктор Веб», що вийшов минулого місяця, зазначає, що нове шкідливе ПЗ було виявлено в 34 додатках, які користувачі Android завантажили понад 100 мільйонів разів. Це шкідливе ПЗ було вбудовано в «звичайні», але популярні додатки в таких категоріях, як словники, сканери штрих-коду, аудіоплеєри та онлайн-карти. Finney також дозволяє швидше і безпечніше використовувати криптовалюта. Телефон має власну платформу криптовалюта, що дозволяє користувачам легко здійснювати транзакції, а також апаратний гаманець, який фізично відділений від самого телефону.
Більшість власників криптовалюта зберігають свої кошти в програмній оболонці, в якій містяться паролі, необхідні при витраті коштів.
Деякі вважають це небезпечним, оскільки такі гаманці постійно підключені до Інтернету і, отже, піддаються атакам.
Апаратний гаманець телефону підключається до Інтернету, висуваючи з заднього боку апарату, коли його користувач хоче відправити або отримати криптовалюта.
Співзасновник і со-головний виконавчий директор SirinLabs Моше Хогег сказав, що телефон також сприяє тому, щоб зробити криптовалюта більш доступною для сінгапурців.
«З Finney ми усуваємо два головних бар’єру на шляху до впровадження – відсутність безпеки і поганий користувальницький досвід. Ми пропонуємо продукт, який дає споживачам впевненість в тому, що їх дані захищені в цифровому світі, а також зручний інтерфейс, що підходить як новим, так і досвідченим крипто-ентузіастам », – сказав він.

 

Стаття взята з джерел: https://www.straitstimes.com/lifestyle/a-phone-that-keeps-hackers-away

 

Для чого Вам потрібен блокчейн?!

Канадський вчений Дон Тапскотт

 

 

Вступайте в нову еру інноваційної технології блокчейну з Finney

Купити

https://demore.eu.com/

demorservice@gmail.com

+380 (66) 424 00 05

+380 (67) 571 89 99

Оформление заказа

Договір публічної оферти