Про компанію

ПодробнеефБезопасность, гарантується виробниками гаджетів - фікція. Шпигунські програми давно можуть бути встановлені в будь-який смартфон або комп'ютер, а рівень «прослушки» зростає щодня. Доведено, що служби, що запитують дані про абонентів у операторів мобільного зв'язку, можуть отримати дані про їх дзвінках, місцезнаходження (з точністю до 10 метрів), а також телефонах, розташованих поблизу. Звучить загрозливо, чи не так?

Це далеко не всі можливості сучасних хакерів і тих державних служб, які отримують особисті дані нелегально. Чи знали ви, що мікрофон в вашому телефоні - відмінний спосіб записати всі ваші розмови, а камера служить для передачі візуального контенту? Датчик руху сенсорного екрану може передавати стук клавіатури комп'ютера, що знаходиться поруч. Жоден чат, ні один додаток не може залишатися безпечним.

Що робити, щоб ваші розмови дійсно залишалися приватними? Головна порада - ретельно відслідковувати ознаки прослушки на своїх девайсах. Постійні перешкоди, нетривала робота акумулятора, підозрілі повідомлення - досить часті, проте не повністю достовірні способи розпізнати нелегальну передачу даних. Стовідсотковий захист гарантує тільки спеціальне програмне забезпечення або телефон, конструкція і ОС якого повністю виключають можливість «прослушки».

Завдяки технологіям від Demor Service Security ви вибираєте тільки надійні пристрої. Ви, ваша сім'я і близькі, а також ваш бізнес залишаються в безпеці. Ми пропонуємо перевести на новий рівень не тільки телефонні розмови, але і використання комп'ютерів, дверних і автомобільних замків. Вибираючи нас, ви вибираєте безпеку.

Оформление заказа

Договір публічної оферти