Energy

Biodit Energy

Контроль електричних приладів в кімнаті

Carsec

Biodit Carsec

Біометричний протиугінний пристрій автомобіля

Про компанію

Biodit Global Technology

Огляд:

Biodit - швидко прогресуюча інноваційна компанія, яка спеціалізується на комплексних технологічних рішеннях, націлених на ідентифікацію та аутентифікацію за допомогою біометричних шаблонів.

Технологія:

Інноваційні біометричні системи контролю доступу не мають дротових мереж (бездротова система біометричної блокування). Проте, вони централізують всю інформацію за допомогою власного програмного забезпечення по управлінню і контролю.

Biodit White Logo

Список Продукції

Biodit Product
OLOCK®WBLS
BIOMETRIC WIRELESS ACCESS CONTROL LOCK
500£
Замовити документація
Biodit Product
INSIDE®WBLS
WALL EMBEDED WBLS® READER
380£
Замовити документація
Biodit Product
CONIK®ACCESS WALL
BIOMETRIC ACCESS CONTROL READER
330£
Замовити документація
Biodit Product
INSIDE®
BIOMETRIC WIRELESS ACCESS CONTROL LOCK
370£
Замовити документація
Biodit Product
CONIK®ROLL
BIOMETRIC ENROLLMENT DEVICE
250£
Замовити документація
Biodit Product
CAR®SEC
BIOMETRIC CAR ANTI-THEFT DEVICE
180£
Замовити документація
Biodit Product
GATEWAY®
CONTROL GATEWAY FOR WBLS® NETWORK
280£
Замовити документація
Biodit Product
DRIVER®CONTROL
ETHERNET INPUT/OUTPUT CONTROL DEVICE
200£
Замовити документація
Biodit Product
SLIM®ROLL
BIOMETRIC ENROLLMENT DEVICE
330£
Замовити документація

Опис Продукції

Biodit

Забезпечення комфорту і безпеки всіх гостей під час їх перебування є ключовим моментом роботи кожного готелю. За допомогою рішення «Olock®» гості не змушені носити карти або ключі, які можна легко забути або втратити. Рішення може бути пов'язано з інноваційним Energy®, яке дозволяє різко знизити витрати на електроенергію за рахунок управління електричними споживачами в кожній кімнаті готелю.

Biodit

Підвищення захисту і безпеки є пріоритетом всіх аеропортів в світі. Біометричні системи BIODIT, призначені для контролю доступу, забезпечують найвищий рівень захисту, який може гарантувати суворий контроль над усіма вузлами в структурі аеропорту. Повноцінні рішення можуть бути легко і швидко реалізовані відповідно до вимог. Система дозволяє здійснювати безперервний контроль і моніторинг в режимі реального часу.

Biodit

Контрольований допуск і безпека є пріоритетними характеристиками будь-якої установи сфери охорони здоров'я. Рішення BIODIT можуть поліпшити загальну організацію та забезпечити безперервний контроль доступу для пацієнтів і відвідувачів. Біометричні системи контролюють доступ уповноваженого персоналу до закритих відділеннях, таким як хірургія, адміністрація і складське зберігання лікарських засобів.

Biodit

Успіх кожного заводу пов'язаний з дотриманням правил персоналом. Контроль доступу співробітників до певних областях і точний облік робочого часу - це виклик для будь-якого керівництва. Завдяки біометричних систем управління BIODIT ця проблема може бути вирішена. Система може представляти звіти про робочий час і підвищувати безпеку доступу до робочих приміщень.

Biodit

Біометричні системи BIODIT забезпечують високий рівень безпеки в кожному адміністративному та громадському будинку за допомогою контролю доступу. Системи дозволяють встановлювати графік роботи, управляти різними електроприладами, системами сигналізації і вентиляції і здійснювати моніторинг в режимі реального часу. Індивідуальні бездротові рішення для контролю доступу роблять систему більш функціональною без будь-яких будівельних робіт або непотрібних кабелів.

Biodit

Всі фінансові установи мають надзвичайно високі вимоги щодо безпеки. Контроль доступу до закритих зон є важливою частиною стратегії забезпечення безпеки. Пристрої BIODIT забезпечують максимально можливий рівень запобігання атак у фінансовій і банківській галузях. Необнаружіваемие способи сигналізації можуть служити індивідуальними рішеннями для ситуацій з високим рівнем ризику.

Biodit

CarSec® - це сучасна технологія Biodit, спеціально розроблена для автомобільної промисловості. CarSec® - це продукт, що забезпечує максимально можливий захист від крадіжки автомобіля. Технологія заснована на ідентифікації і аутентифікації за допомогою розпізнавання відбитків пальців.

CarSec® захищає автомобіль за допомогою блокувань, які перешкоджають запуску двигуна, поки відбиток не буде належним чином занесений авторизованим особою.

Оформление заказа

Договір публічної оферти